Jak vydělat peníze na internetu?

Možností, jak vydělat peníze na internetu je více. Někdy vyděláte jen pár korun (nebo taky nic). Určitě je ale také možné vydělat si na internetu mnohem více. Zabývám se tím už několik let. Za tu dobu jsem vydělal na internetu už několik stovek tisíc korun. Našel jsem si na internetu opravdové podnikání, které vydělává měsíčně několik tisíc korun. Čím více se snažím, tím je jich více.

Jak vydělat peníze na internetu?

Vidím, že je stále hodně lidí, kteří by chtěli vydělat peníze na internetu. Podle mě, mají často zkreslené představy. Myslí si, že se stačí někam registrovat, někdy zaplatit nějaký registrační poplatek, následně získávat podobně další lidi, a třískat z toho velký peníze. Je to jinak. Ano, může to pár korun vydělat. Rozhodně to není cesta k větším a trvalým příjmům. K tomu je nutné vše změnit. Nedat se zblbnout neseriózními nabídkami. Brát to vše jako podnikání, kdy je nutné dát tomu svou energii, svůj čas a znalosti.

Nečekejte zde na webu žádné návody na rychlé a snadné zbohatnutí. Vydělat může jen ten, kdo si to zaslouží. Ten, kdo začne opravdu podnikat. Rozhodně to není klikání na reklamy, kde musíte zaregistrovat pod sebe několik dalších desítek lidí podobného nízkého IQ, abyste dostali něco vyplaceno. Podobných pochybných možností vidím na internetu stále hodně. Překvapuje mě, kolik lidí se dá na takové jedinečné „příležitosti“ doslova zblbnout. Měli byste vědět, že na tomto dokáže vydělat jen ten, kdo něco takového rozjede.

Jak se dá vydělat na internetu?

Základní možnosti, jak vydělat na internetu

Netvrdím, že znám všechny možnosti, jak na internetu vydělat. Každému vyhovuje něco jiného, každý má jiné znalosti a možnosti. Uvádím dále několik základních možností, jak je možné vydělat peníze na internetu. Jsou to možnosti, které jsou založeny na myšlence podnikání. To znamená, že to není nějaký nahodilý příjem. Naopak, je to příjem založený na tom, že ochotni věnovat jeho vytvoření svůj čas, znalosti a peníze. Výsledkem může být přitom příjem, který plně nahradí zaměstnání.

* Nabízet své výrobky a služby
* Prodávat zboží na Eshopu
* Affiliate doporučení
* Obchodování na burze
* Napsat a prodávat Ebook
* Natočit a prodávat Online video kurz
* MLM – multilevel marketing

Jak se dá vydělat na internetu?

Zajímá vás, JAK začít? (10 kroků k výdělku)

Nabízet své výrobky a služby

Základní možnost, kterou by měl využít každý podnikatel, bez ohledu na to, v jaké oblasti podniká. Nabídnout to, v čem podniká na internetu. Neznamená to, že se zaregistruje někam do Seznamu, kde ho budou propagovat. Znamená to, že si vytvoří vlastní web, kdy získají možnost působit přímo na své potencionální zákazníky, nabízet jim to, co tvoří. Vytvořit si databázi kontaktů, na kterou budou mít možnost zasílat své nabídky.

Stále jsme v době, kdy tuto možnost plno podnikatelů nevyužívá. Začal jsem podnikat v době, kdy neexistoval internet (1990). Přesněji, možná už existoval. Nebylo ho ale možné tehdy v praxi pro podnikání použít. Doba se v mnohém změnila. Stále je tu ještě plno podnikatelů, kteří si myslí, že nejlepší možnost propagace svých služeb je nabídnout výraznou slevu. Vytisknou letáky, které cpou do schránek lidí, kteří o to nemají zájem.

Jde to dělat i jinak. Vytvořit vlastní web, který dokáže oslovit kohokoliv na světě. Je pravda, možná bude nutné díky tomu změnit své služby, abyste byli schopni dodat je kamkoliv, ne jen v místě podnikání. Je nutné jít s dobou, přizpůsobit se jí. Kdo to nedokáže, může své podnikání brzy skončit. Taky k nim patříte?

Internet vám dá možnost oslovit vlastním webem kohokoliv. Nestačí ale jen být vidět (1), musíte ho také svým webem dostatečně zaujmout (2) natolik, abyste ho přesvědčili (3) že mu dáte to, co hledá, až potom mu to můžete prodat (4). Jen pokud dodržíte postupně tyto čtyři kroky, jen potom máte možnost vydělat na internetu peníze.

Prodávat zboží na Eshopu

Máte zboží, které nabízíte ve své prodejně pro omezený okruh zájemců. Znají vás ve vašem městě, možná i kousek dál. Bylo by možné to změnit? Bylo by možné nabízet své zboží na internetu komukoliv? To je zásadní otázka, která dokáže změnit vaše podnikání. Bylo by možné nabízet své zboží na Eshopu na internetu?

ANO, jde to. A není to až tak složité. Je nutné si jen zvyknout na to, že internet dává nové možnosti, jak oslovit a přesvědčit zákazníka, aby u vás nakoupil. Zvažte ale, je opravdu prodej krabic se zbožím to nejlepší řešení? Nebylo by lepší prodávat na internetu něco, co nemusíte posílat v nějaké krabici? Nebylo by lepší prodávat digitální produkty, které je možné dodat přímo na internetu po zaplacení?

Affiliate doporučení

Stalo se vám už někdy, že jste někomu doporučili něco, s čím máte dobré zkušenosti? Víte, že za něco takového můžete dostat zaplaceno? To je právě princip Affiliate. Doporučte někomu službu, nebo výrobek. Pokud si ho následně koupí, dostanete za to provizi z jeho nákupu. Někdy jen pár korun, jindy třeba i 30% z celkové prodejní ceny, třeba i několik tisíc korun.

Princip Affiliate se dá použít i na webu, kde můžete doporučovat různé výrobky a služby. Možností je spousta. Osobně mám ověřeno, že se tak dají vydělat dosti velké částky. Je ale pravda, nějakou dobu to trvá, než k tomu dojde. Mě to trvalo několik roků, než jsem dokázal najít pro sebe ty správné postupy, které mi to mohou zajistit. Potom je ale možné dosáhnout i následujících výsledků, kdy vyděláte zhruba za 14 měsíců na jednom Affiliate víc, než 100 tisíc. Líbilo by se vám to?

Jak vydělat peníze na internetu?

Vydělávat peníze s využitím Affilaite je snadné. Nevyžaduje to mít nějaký počáteční kapitál. Většinou vám k tomu jen stačí mít svůj vlastní web. Já sám vydělávám na Affiliate každý rok desítky tisíc korun jen s nepatrnou investicí na provoz vlastních webů.

Obchodování na burze

Na internetu nemusíte prodávat jen fyzické zboží. Je možné také prodávat akcie, nebo třeba i měny. Obchodovat můžete také i s různými komoditami, například se zlatem, obilím, nebo ropou. Burza totiž znamená nakoupit a pak za rozdílnou cenu prodat zase dál. Váš zisk je přitom založen na rozdílu nákupní a prodejní ceny. Vše je založeno na tom, že musíte předpokládat, jak se bude měnit cena toho, s čím obchodujete.

Burza vám dává možnost prodávat virtuálně několikanásobně větší množství, než na jaký máte zrovna kapitál. Bohužel, i vaše ztráty mohou být z toho také několikanásobně větší. Takové obchodování nese velké riziko. Je proto nutné dodržovat určitá pravidla, díky kterým nepřijdete o svůj kapitál.

V minulosti mě burza dosti zajímala. Hlavně proto, že je možné některé procesy zautomatizovat a přenechat prodejní procesy na AOS (automatizovaném obchodním systému). Uvědomil jsem si ale, pro obchodování na burze je nutné do toho vložit dosti vysoká kapitál. Tak snad až někdy později.

Napsat a prodávat Ebook

Co je nejlepší prodávat? Rozhodně to, co můžete jednou vyrobit, následně potom prodat v neomezeném množství. Takže to, co je možné dodávat opakovaně v digitální podobě. Nejjednodušší je přitom možné „vyrobit“ Ebook. Do něj je možné například sepsat své zkušenosti z oblasti, které rozumíte. Nabídnout je následně těm, kteří právě v této oblasti řeší problém, který jim můžete vyřešit.

Každý známe něco, co potřebuje někdo jiný. Bylo by možné mu to prodat? Napsat Ebook je možné za několik dní, až týdnů. Celý prodejní proces prodeje Ebooku není až tak náročný. Nejdůležitější je proto najít, kdo si od vás Ebook koupí. Je proto nutné zvládnout marketing prodeje. Samozřejmě včetně aplikace, která dokáže prodej realizovat.

Natočit a prodávat Online video kurz

Další možnost jak prodávat své znalosti jiným je zaznamenat je na video. Obrazový záznam má mnohem větší účinnost, než jen psaný text ve výše uvedeném Ebooku. Je proto také možnost větších příjmů. Navíc, lidé neradi čtou, videokurz je proto mnohem účinnější.

Nevýhodou videokurzu je větší technická náročnost jeho výroby. Je také těžší dodat videokurz lidem, kteří si ho od vás koupí. Musíte si kvůli tomu zřídit web, kam svá videa s kurzem umístit tak, aby je nemohl vidět někdo jiný. Natočit a zpracovat videa je také dosti náročné. Rozhodně je ale možné natočit a zpřístupnit video i v amatérských podmínkách.

MLM – Multilevel marketing

Multilevel je pyramida, kde vydělávají jen ti první! To je názor mnoha lidí. Já si to nemyslím. Vždy a všude se dají najít podvodníci, kteří se snaží vydělat peníze na hlouposti někoho jiného. Je proto nutné poznat, co je MLM, co je už pyramida. Bohužel, stále je mnoho lidí, kteří se dají nalákat na zdánlivě vynikající nabídky slibující vysoké zisky. Čím větší jsou to zisky, tím větší to může být ve výsledku podvod.

Přiznám se, já sám nemám dosud s MLM žádné praktické zkušenosti. Věřím ale tomu, že je možné najít v MLM společnosti, se kterými je možné formou MLM spolupracovat. Mám už vytipováno několik z nich, kde bych chtěl MLM v praxi vyzkoušet. Věřím tomu, že je MLM jedna z příležitostí, jak vydělávat peníze na internetu.

Principem je MLM dosti podobné výše uvedenému Affiliate. V obou případech jde o doporučení. Affiliate je přitom přímé doporučení, MLM dovoluje navíc víceúrovňový model výplaty zisku z podřízených struktur. Máte tak možnost získat v MLM i nějaké procento z obratu lidí, které jste sami zaregistrovali. Rádi proto takovým lidem předáte své zkušenosti, aby dosahovali příjmů, ze kterých dostanete nějaké procento.

Počítám s tím, že si někdy udělám dost času na to, prozkoumat důkladně možnosti MLM. Že najdu společnost, kterou bych mohl na svém webu dále propagovat. Už nyní znám, několik z nich, o které bych se měl zajímat. Je jasné, bude nutné zvolit naprosto jiný přístup. Jsem si ale jistý, že možnosti internetu je možné použít i v MLM podnikání.

Jak se dá vydělat na internetu?

Další možnosti, jak vydělat na internetu

Výše uvedené možnosti, jak vydělat peníze na internetu jsou podle mě ty základní. Možností je samozřejmě mnohem více. Obecně, hodně činností provozovaných za účelem zisku je možné převést na internet. Uvádím dále několik z nich. Určitě přijdete sami na další. Hlavní je nedat se něčím omezovat. Následuje několik možností, řazeno dle abecedy:

* Členská sekce na webu
* Dropshipping
* Grafické práce
* Koučování a poradenství
* Pořádání seminářů a školení
* Překlady jazyků
* Prodej domén
* Prodej fotografií ve fotobankách
* Prodej na bazaru Aukro
* Prodej výrobků na Fleer
* Psaní reklamních textů
* Tvorba webů
* Výuka po Skype
* Ziskový blog
* Zpracování videa

Netvrdím, že jsem tu uvedl všechny možnosti, jak je možné vydělat peníze na internetu. Naopak, je nutné dívat se kolem sebe a hledat i další možnosti. Využít toho, co znáte, co by mohl potřebovat někdo jiný. Znáte další možnosti?

Jaký je další krok?

Možná se vám to může zdát být složité, začít vydělávat peníze na internetu. Je možné si vše rozdělit, postupovat krok za krokem. V každém kroku splnit důležité úkoly. Klikněte na následující tlačítko, dozvíte se více.

Zajímá vás, JAK začít? (10 kroků k výdělku)

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Znáte další možnosti, jak je možné vydělat si peníze na internetu? Uvítám zejména praktické zkušenost s uvedením, kolik se dá na tom vydělat. Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů. Připravuji Ebook (bude možné získat ho zdarma), ve kterém takové příležitosti zaznamenám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VydelatNaInternetu.cz © 2018