Jak jsem zanedbal SEO u Google

Už delší dobu jsem měl dojem, že na mé weby nechodí lidé tak jako dříve. Přiznám se, SEO až tak moc neřeším. Snažím se jen dodržovat zásady publikování textů, které by měly SEO ovlivnit. Pokud vím, tak v Affiliate se mi často daří být v hledání propagovaných produktech dost nahoře. Navíc, na jaře jsem převedl své weby na SSL. Předpokládal jsem, že díky tomu to bude rozhodně o něco lepší. Dnes ale najednou, zjistil jsem, že můj hlavní web, který mi vydělává, není vůbec u Google indexovaný. Zjistil jsem, že mám zřejmě nějaký SEO problém.

(Pokračování textu…)

[zobrazeno 345 x]

Podnikání z pláže, Stanislava Stiborová (Mrázková)

Snažím se sledovat různé kurzy, které mají za cíl ukázat lidem možnosti podnikání na internetu. Které jim názorně ukazují, jak to udělat prakticky a postupně od začátku. Jedním z nich je i Podnikání z pláže, jehož autorkou je Stáňa Stiborová (dříve Stáňa Mrázková). Ta své Podnikání z Pláže pojala naprosto jinak, než zde už dříve zmíněné kluby Placen za svou existenci a Zákony bohatství. Minulý týden měla webinář na kterém probírala to, jak najít své téma k podnikání. Dám sem proto pár informací o jejím kurzu.

(Pokračování textu…)

[zobrazeno 260 x]

Černý pátek pro (můj) Affiliate

Zatím vydělávám peníze na internetu hlavně díky Affiliate. Za těch skoro pět let, co se Affiliate věnuji, snad už nějaké zkušenosti mám. Vím proto, že je to strašně nestabilní zdroj příjmů. Přesto už ale vím, že může být Affiliate problém pro dobré příjmy. Vím proto, že je to strašně nestabilní zdroj příjmů. Jsou období, kdy se peníze sypou, jindy je to dost velká bída. Záleží přitom na tom, co se propaguje, jaký je o to zájem. A často taky na tom, kolik je v kampani zapojeno partnerů, jaké jsou nastaveny podmínky. Když se tohle někdy špatně sejde, může to být skoro až k breku.

(Pokračování textu…)

[zobrazeno 135 x]

Malonákladový tisk, jeho možnosti a výhody

Narazil jsem ve VIP klubu Zákony bohatství na debatu, kolik dát vytisknout knih. Je totiž známo, že pro běžný ofsetový tisk se vyplatí až tisíce výtisků. Jenže, má na to začínající pisálek odchovaný takovými spolky šanci prodat tak velký náklad? Na jedné straně je velké přesvědčení, že vše je možné, na druhé straně potom může být krutá realita valících se balíků knih doma, o které nemá nikdo zájem. Naráží zde často sen na krutou realitu.

(Pokračování textu…)

[zobrazeno 72 x]

VIP klub Zákony bohatství

Další online kurz, který má za cíl ukázat lidem, jak je možné začít podnikat na internetu je VIP klub Zákony bohatství. Samozřejmě, takové téma mě moc zajímá, proto jsem ho také důkladně prozkoumal. Klub Zákony bohatství vedou Tomáš Lukavec a Martina Brandová. Opravdu nabízí a dávají ve výsledku to, co slibují? Opravdu jsou v online podnikání tak důležité nějaké zákony bohatství? Já totiž nemám moc rád, když mě někdo láká v podnikání na vidinu bohatství. Vyzkoušel jsem proto možnost vstoupit do klubu na zkoušku za jednu korunu na měsíc. Běžné členství je 1174 korun na měsíc.

(Pokračování textu…)

[zobrazeno 175 x]

VIP klub Placen za svou existenci

Myslíte si, že je možné být placen za svou existenci? Snažím se sledovat kurzy, které mají za cíl ukázat lidem možnosti a postupy online podnikání. Praktických kurzů tohoto zaměření pro běžné podnikatele je u nás málo. Myslím tím kurzy, kde na vás nevychrlí spoustu odborných termínů. Kde po vás nebudou chtít používat nějaké Google analytiky a klíčová slova. Myslím tím kurzy, které se věnují čistě a prakticky podnikání na internetu.

POZOR, nyní je možné (po omezenou dobu) vstoupit do VIP klubu Placen za svou existenci jen za jednu korunu na měsíc. Stačí si pro to stáhnout knihu Z nuly na MILION, ve které dává Pavel Říha praktický návod, jak rozjet své online podnikání. Následně dostanete i možnost vstoupit do tohoto VIP klubu za jednu korunu. Klikněte na následující obrázek a zadejte svůj e-mail, dostanete na něj přesné instrukce, jak dále postupovat.
Pavel Říha, Z nuly na milion (Ebook zdarma)

(Pokračování textu…)

[zobrazeno 180 x]
VydelatNaInternetu.cz © 2018