Černý pátek pro (můj) Affiliate

Zatím vydělávám peníze na internetu hlavně díky Affiliate. Za těch skoro pět let, co se Affiliate věnuji, snad už nějaké zkušenosti mám. Vím proto, že je to strašně nestabilní zdroj příjmů. Přesto už ale vím, že může být Affiliate problém pro dobré příjmy. Vím proto, že je to strašně nestabilní zdroj příjmů. Jsou období, kdy se peníze sypou, jindy je to dost velká bída. Záleží přitom na tom, co se propaguje, jaký je o to zájem. A často taky na tom, kolik je v kampani zapojeno partnerů, jaké jsou nastaveny podmínky. Když se tohle někdy špatně sejde, může to být skoro až k breku.

Jsou kampaně, kde mi jejich podmínky vzhledem k mým strategiím propagace Affiliate vůbec nevyhovují. Přesto se do toho často pustím, i když tuším, že e to marné. Není ale důležité vydělat pokaždé balík peněz, někdy stačí se něčemu novému naučit. Přijat podmínky, najít v nich nějakou skulinku, kde je možné využít své znalosti a možnosti. Někdy se to povede, někdy si naopak nadávám, proč jsem do toho šel.

Vydělat na internetu, Affiliate, graf výdělku

Vydělat na internetu, Affiliate, graf výdělku

Tento týden probíhala jedna krátká několikadenní kampaň. Pro mě už od začátku dosti nevýhodná. Přesto jsem se do ní pustil. Hlavně proto, že jsem s ní měl dřívější zkušenosti, měl jsem k tomu připravené podpůrné materiály. Kupodivu, vypadalo to dost nadějně. Taky by se vám líbilo vydělat za několik dnů na internetu několik tisíc korun?

Vydělat na internetu, Affiliate, graf výdělku

Škoda jen, že v Affiliate platí, že dokud nejsou konverze schváleny, není nic jistého. A možností, proč by mohly být zamítnuté je dost. Zejména pro mě v této kampani. Tušil jsem to, proto jsem neměl velké očekávání. To se také dnes potvrdilo. Všechny konverze v hodnotě skoro 17 tisíc korun mi byly dnes zamítnuty. Je pravda, s něčím takovým jsem počítal, přesto to moc mrzí. Moc ale zklamaný nejsem, protože dříve jsem v této kampani už nějaké dost pěkné peníze opravdu vydělal a peníze jsem dostal.

Vydělat na internetu, Affiliate, graf výdělku

Pokud ale vím, jsem na tom ještě docela dobře. Slyšel jsem, že někteří investovali tisíce do reklamy, přesto na tom prodělali. Naštěstí mám strategie, díky kterým bych neměl v Affiliate prodělat. Jen ty příjmy by mohly být trochu pravidelnější. Třeba je to ale tím že už se nehrnu tak moc do všeho. Některé kampaně jsou už trochu za hranicí slušnosti a morálky, proto je nechci propagovat.

Právě taková, dalo by se říct velká nejistota Affiliate zisků mě nutí hledat si nějakou novou cestu, jak na internetu vydělávat peníze. Než mít nárazové a nejisté příjmy, to raději vydělávat v menších částkách a spolehlivěji. Proto také absolvuji výzvu 100 dní.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Vydělává vám Affilate? Opravdu pořád? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VydelatNaInternetu.cz © 2018