VIP klub Placen za svou existenci

Myslíte si, že je možné být placen za svou existenci? Snažím se sledovat kurzy, které mají za cíl ukázat lidem možnosti a postupy online podnikání. Praktických kurzů tohoto zaměření pro běžné podnikatele je u nás málo. Myslím tím kurzy, kde na vás nevychrlí spoustu odborných termínů. Kde po vás nebudou chtít používat nějaké Google analytiky a klíčová slova. Myslím tím kurzy, které se věnují čistě a prakticky podnikání na internetu.

POZOR, nyní je možné (po omezenou dobu) vstoupit do VIP klubu Placen za svou existenci jen za jednu korunu na měsíc. Stačí si pro to stáhnout knihu Z nuly na MILION, ve které dává Pavel Říha praktický návod, jak rozjet své online podnikání. Následně dostanete i možnost vstoupit do tohoto VIP klubu za jednu korunu. Klikněte na následující obrázek a zadejte svůj e-mail, dostanete na něj přesné instrukce, jak dále postupovat.
Pavel Říha, Z nuly na milion (Ebook zdarma)

Jedním z nich je VIP klub Placen za svou existenci. Není to jednorázový kurz, je to VIP klub, ve kterém si platíte pravidelné měsíční členství ve výši 1290 korun. Nyní je možné vstoupit do klubu na první měsíc na zkoušku jen za jednu korunu. Váhal jsem, jestli tam není nějaký podraz. Pavla Říhu ale znám a vím, že by si toto rozhodně nedovolil. Tak jsem to zkusil a za korunu do klubu vstoupil.

Vydělat na internetu, VIP klub Placen za svou existenci, Pavel Říha

Pokud vím, VIP klub Placen za svou existenci funguje už nejméně jeden rok. Vždycky mi ale vadilo, že je možné vstoupit jen zaplacením členského poplatku kartou. Je to možnost, kterou já přímo nesnáším, protože nad ní nemám plnou kontrolu. Navíc, nemám pro svůj podnikatelský účet žádnou platební kartu. Platím pokaždé vše na fakturu, nebo v hotovosti. Nezbývalo mi nic jiného, než použít platební kartu svého běžného osobního účtu.

Vydělat na internetu, VIP klub Placen za svou existenci, Pavel Říha

Kdo je Pavel Říha?

Pro ty, kdo to snad neví, bylo by vhodné uvést, kdo je to Pavel Říha a jaké má zkušenosti s podnikáním. Přímo podle jeho slov vysokou školu nedokončil, nikdy nikde nepracoval a jako mladý kluk se poflakoval, občas udělal pro někoho nějaký web a nevěděl, co bude dělat dál. Našel si ale svou cestu a poznal, co dělá špatně a založil Školu návyků. Byl značně ovlivněn Davidem Kiršem a Email academy a Milionovým impériem. Později se zaměřil na podnikání a už v roce 2013 založil Nakopávač info-podnikání, což byl přímý předchůdce jeho dnešního VIP klubu. Sám jsem tehdy jeho Nakopávačem prošel a mám dojem, Pavlovo počáteční nadšení pro celý projekt časem dosti vyprchalo a nebylo vše dotaženo až do konce. Byl jsem proto dosti zvědavý, co vše se za tu dobu změnilo.

Krátké video o Pavlovi Říhovi

Pavel Říha a jeho podnikání

Sleduji Pavla Říhu už od jeho počátků, kdy působil opravdu značně neprofesionálně a byl terčem posměchu. Časem se ale vypracoval a jeho principy podnikání mě zaujaly. Za ty roky jsem se už od něho dozvěděl plno praktických věcí, které se snažím ve svém podnikání zavést do praxe. Obdivuju ho, že dokáže různé procesy rozpitvat do detailů a nalézt v něm postupy, jak by se mělo co dělat, aby to přinášelo co největší zisk. Dost mě zaujala například jeho Mapa online úspěchů, která byla dostupná zdarma ve formě živě vysílaného webináře. Nyní je ji možné projít jen v klubu jako jeden z placených tréninků.

Vydělat na internetu, VIP klub Placen za svou existenci, Pavel Říha

Dlouhou dobu jsem Pavla Říhu obdivoval, že stále podniká i při milionových obratech ročně jako fyzická osoba a neskrývá se za nějaké SRO. Změna nastala až letos v létě, kdy převedl Pavel svou firmy do Anglické LTD společnosti. Navíc, jakoby tato LTD společnost měla podle mého pátrání již předchozí, pro mě trochu podivnou minulost (snad se ale pletu). Podle mě, česká firma by měla být registrována u nás. Na mě toto působí jako snaha něčemu se vyhnout, být hůře dostupný. Navíc, rozhodně bych nechtěl mít ve svém účetnictví faktury ze zahraničí.

Vydělat na internetu, VIP klub Placen za svou existenci, Pavel Říha

Uvnitř klubu Placen za svou existenci

Musím uznat, že dnešní VIP klub Placen za svou existenci se nedá s dřívějším Nakopávačem vůbec srovnávat, co toho dnes nabízí začínajícímu Online podnikateli. Ihned, i za tu první vstupní korunu dostanete k dispozici plno tréninků. Navíc pravidelné měsíční webináře, seznam online nástrojů. Zajímavostí klubu je deník úspěchů, kde má možnost každý napsat, na čem zrovna dělá. Celá komunita klubu může na to reagovat a vyjádřit se k tomu, posunout svým komentářem někam dál.

Vydělat na internetu, VIP klub Placen za svou existenci, Pavel Říha

Tréninky Placen za svou existenci

Nejzajímavější a nejdůležitější sekcí jsou však samozřejmě praktické tréninky. Jsou rozděleny do čtyř sekcí podle toho, kde se kdo nachází a co zrovna řeší: Nalézt vášeň, Z vášně Byznys, Rychle vyrůst a Z kanclu na pláž. Tréninků jsem napočítal zhruba osmdesátku. Většina z nich obsahuje několik videí o celkové délce často přes hodinu na jeden trénink.

Vydělat na internetu, VIP klub Placen za svou existenci, Pavel Říha

Například, trénink Automatizace kampaní ve SmartEmailingu má 22 videí o celkové délce přes tři hodiny. Ukazuje krok za krokem, jak přesně nastavit SmartEmailing u rozsáhlých kampaní, kdy je zákazník veden od prvotního zájmu až k opakovanému nákupu.

Vydělat na internetu, VIP klub Placen za svou existenci, Pavel Říha

Můj názor na VIP klub Placen za svou existenci

Přiznám se, byl jsem klubem Placen za svou existenci dost příjemně překvapený, i když jsem věděl dopředu, co můžu čekat. Členská sekce je naplněna mnoha praktickými návody, co a jak v podnikání dělat. Netýká se přitom jen samotného podnikání, ale zasahuje dosti i do motivace lidí začít na něčem pořádném dělat. Viz Pavlův online kurz Škola návyků, který je zde v klubu dostupný jako jeden z tréninků.

Na druhou stranu, očekával jsem mnohem větší zapojení lidí do deníku úspěchů. Podle mě, diskutovalo v něm dosti málo lidí. Snad necítili potřebu se vyjadřovat, nebo nechtěli prezentovat, na čem zrovna dělají, čím si v podnikání zrovna prochází. Moc mě ale překvapilo, že se zapojily hlavně ženy, diskutujících mužů tam bylo minimum. Navíc mám dojem, že to byly speciálně ženy s malými dětmi. Nemyslím si, že by měly na to více času, spíše to vypadá, že mají větší zájem se někde realizovat. Že právě klub Placen za svou existenci jim dává k tomu příležitost.

Je ale také nutné na druhou stranu dodat, že klub není rozhodně vhodný pro všechny. Úplným začátečníkům bych rozhodně doporučoval projít si nejprve důkladně všechny zdarma dostupné a rozsáhlé Pavlovy tréninky. Načerpat z nich prvotní zkušenosti a promyslet si, v čem chcete podnikat. Až potom vstoupit do placeného klubu. Těch informací totiž potom dostanete najednou možná až moc, budete v tom zahlceni a možná vám bude trvat dost dlouho, než vše správně vstřebáte a začnete se podle toho řídit.

Pro ty, kdo už nějakou dobu online podnikání může být klub také zajímavý, podívat se na už známé věci jiným pohledem. Za tu korunu prvního měsíce členství v klubu to rozhodně stojí. Zkuste a uvidíte, třeba zůstanete i vy v klubu déle.

A co cena klubu Placen za svou existenci? Podle mě je cena 1290 korun každý měsíc pro ty, co začínají podnikat dosti vysoká. Nejsou to totiž jediné náklady spojené se začátkem podnikání. Zejména, když se jim v klubu doporučují sice kvalitní nástroje, ale opět pro začátky podnikání pro někoho cenově špatně dostupné. Pravdou ale je, těžko budou dnes u nás hledat tyto informace v takové kvalitě někde jinde.

DOPLNĚNO 30/09/2018:

Možná bude někoho zajímat, jak je možné z klubu vystoupit. Zda mu nebudou z karty strhnuty další peníze, když chce z klubu vystoupit. Ověřil jsem si sám na sobě, jak to vše funguje. Mail s tím, že se blíží termín další platby, mi byl doručen zhruba týden předem.

O zrušení členství v klubu jsem požádal vyplněním dotazníku jen tři dny před termínem platby za další měsíc, navíc v pátek. Ani jsem se proto nedivil, že mi byla platba z karty stržena. Divné ale bylo, že se tak stalo, i když mám na kartě povolen limit na internetové platby jen 100 korun. Ten limit zvedám, jen když na internetu kartou něco skutečně platím. Možná i proto nemám platby kartou rád. Bez ohledu na nastavené limity mi byl z karty stržen poplatek 1290 korun za další měsíc členství v klubu Placen za svou existenci. Co s tím?

Naštěstí, hned v pondělí bylo vše vyřízeno a platba byla stornována a částka na kartu vrácena. Viz doklad o stornu platby. Potvrzuji proto, že je zbytečné bát se o své peníze, že by vám někdo strhával proti vaší vůli každý měsíc platbu za členství v klubu. A pokud se tak snad stane, stačí zavolat na podporu.

Vydělat na internetu, VIP klub Placen za svou existenci, Pavel Říha

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Co vy si myslíte o VIP klubu Placen za svou existenci? Zkusili jste už do klubu vstoupit za jednu korunu? Myslíte si, že se dá v klubu něčemu naučit? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VydelatNaInternetu.cz © 2018